ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut w NXT, Nowa fryzura Paige oraz więcej!

NXT-logo-750x340-1449338458
– Podczas wczorajszego live eventu NXT w Citrus Springs na Florydzie w ringu zadebiutowali „The Ealy Twins”.

Bliźniacy Gabriel i Uriel wraz z Angelo Dawkinsem przegrali z Patrickiem Clarkiem, Richim Swannem oraz Kennethem Crawfordem. Był to pierwszy występ bliźniaków w ringu NXT. Wcześniej kilkakrotnie pojawiali się na live eventach w roli ochroniarzy. Bracia podpisali kontrakt z kilkoma innymi osobami w zeszłym roku. W przeszłości Gabriel pracował jako model a jego brat Uriel był koszykarzem drużyny szkolnej z Brmingham w stanie Alabama.

Poniżej zdjęcie tej dwójki z wczorajszej gali:

#nxtcitrussprings

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Derrick Doty (@derrickdoty)

– Będąc przy temacie wczorajszego live eventu NXT, to można zaznaczyć, że zwyciężczyni ostatniej edycji Tough Enough, Sara Lee odnotowała pierwszy singlowy pojedynek w karierze w NXT. Lee przegrała z Aliyah a dodatkowo fani obecni na hali są zdania, że Sara musi się sporo podszkolić w ringu. Jednakże fani chwalili ją za interakcję z fanami, która była na dobrym poziomie. Sara Lee na wczorajszym live evencie wystąpiła jako babyface a jej przeciwniczka wcieliła się w heela.
Poniżej zdjęcie Sary Lee z wczorajszej gali:

#nxtcitrussprings

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Derrick Doty (@derrickdoty)

– Najnowsze Top 10:

– Zapowiedź następnego epizodu „The Edge and Christian Show That Totally Reeks of Awesomeness”:

– Na koniec nowa fryzura Paige:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552