ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut Richoceta, Sędzia specjalny na Survivor Series, Możliwy powrót Reya Mysterio do WWE

– WWE rozważa, że podczas walki pomiędzy głównymi mistrzami RAW (Brockiem Lesnarem) i SmackDown Live (Jinderem Mahalem) pojawi się sędzia specjalny. WWE rozważa kandydatury Johna Ceny, „Stone Colda” Steve’a Austina i The Rocka. Głównym rozwiązaniem miałby być pierwszy z wyżej wymienionych zawodników, bowiem mógłby być to zalążek feudu pomiędzy Mahalem a Ceną. Dwie kolejne opcje brane są pod uwagę, jeżeli 16-krotny WWE Champion nie będzie mógł wydostać się na jeden dzień z planu filmowego. Obecna karta gali tutaj.

– Okazuje się, że Rey Mysterio może być zmuszony do powrotu do WWE, ponieważ federacje które były nim zainteresowane (Impact Wrestling, Ring of Honor, New Japan Pro Wrestling) nie są w stanie spełnić wymogów finansowych luchadora. Jeżeli powrót miałby miejsce, to Rey wróciłby do dywizji Cruiserweight w okolicach WrestleManii 34, aby odbudować dywizję do 205 funtów i być może feudować z Kalisto.

– Ricochet nie przyjmuje bookingów na występy na scenie niezależnej w drugiej połowie stycznia, ponieważ możliwy jest jego debiut WWE na Royal Rumble. Kontrakt byłego Lucha Underground Championa z tą federacją wygasa na początku stycznia.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778