ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut nowej gwiazdy NXT w następnym tygodniu, Oświadczenie Ciampy i Gargano i więcej!

NXT-logo-750x340-1449338458

– Na wczorajszym NXT mogliśmy ponownie zobaczyć promo dotyczące Andradea „Cien” Almasa. Tym razem dowiedzieliśmy się jednak, że zawodnik zadebiutuje już w następnym tygodniu na gali NXT TakeOver: The End.

– Tommaso Ciampa i Johnny Gargano pokonali na wczorajszej gali NXT byłych mistrzów NXT Tag Team, The Revival. Zawodnicy powiedzieli, że zasłużyli tym samym na kolejną walką z aktualnymi mistrzami i ostrzegli, że będą mieli ich na oku.

– Podczas wczorajszej gali NXT Asuka i Nia Jax podpisywały kontrakt na walkę o pas NXT Women’s Championship. Na oficjalnym kanale WWE na YouTube udostępniono filmik, który pokazuje co działo się z Asuką zaraz po tym, gdy Nia Jax ją zaatakowała.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778