ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut na WWE NXT UK Takeover, Chris Jericho o kontrakcie z AEW, Aktualizacja stanu zdrowia Romana Reignsa

– Dziennikarz WSVN-TV Entertainment – Chris Van Vliets rozmawiał ostatnio z Chrisem Jericho w Ocala na Florydzie.

Pełny wywiad można zobaczyć w filmiku poniżej, a oto kilka z njważniejszych informacji:

Dlaczego Jericho zdecydował się podpisać kontrakt z AEW?

W ciągu ostatniego roku, przechodząc z NJPW do All In to The Cruise, widząc jak wygląda życie z innej perspektywy, zarówno ja, The Young Bucks oraz Kenny Omega, zrozumieliśmy, że można zrobić dobrą karierę będąc poza WWE. Nagle dostałem największą ofertę mojej kariery – zdecydowanie nie mogłem powiedzieć ‚nie’. Podpisałem umowę z AEW i zamierzam tam zostać przez następne trzy lata.

Czy CM Punk podpisałby umowę z AEW?

CM Punk nie jest wolnym agentem, on jest emerytowanym zapaśnikiem, z tego co mi wiadomo… ale to oczywiste, że chcielibyśmy, żeby CM Punk dołączył do AEW.

Czy jest możliwość, że Kenny Omega podpisze umowę z AEW?

Ja już podpisałem kontrakt, a ostatnim pozostałym, ogromnym wolnym agentem jest Kenny Omega. Mam nadzieję, że on również skończy w AEW. Myślę, że niedługo dowiemy się jaka jest decyzja Kenny’ego, bo jego kontrakt dobiega końca.

Czy Chris poprosił Vince’a McMahona o zezwolenie na podpisanie kontraktu z AEW?

Rozmawiałem z Vince’em przed podpisaniem umowy, więc on o tym wiedział. Słowa, które wymieniliśmy były bardzo przyjazne i nie było to dla mnie niespodzianką, biznes jest biznesem. Vince McMahon jest moim przyjacielem, szanuję go i uwielbiam. Żadna zła wola, to tylko droga biznesowa zabrała mnie w tę stronę. Byłbym szalony, nie pytając o zdanie Vince’a, gdyby było inaczej mógłbym go w ten sposób obrazić.

Aktualizacja dotycząca zdrowia Romana Reignsa:

Leczenie trwa i myślę, że wszystko idzie naprawdę w dobrym kierunku. Nie wiem zbyt wiele o białaczce, nie wiem czy ta diagnoza oznacza koniec gry. Nie wiem czy podczas remisji można robić fizyczne walki, czy można odbywać podróże, czy robić cokolwiek innego, ale rozmawiałem z nim trochę, bo często piszemy. Wszyscy go kochamy i myślę, że to tylko kwestia czasu zanim wróci, ale co ważniejsze – Roman na pewno pozostanie zdrowy dla swojej rodziny.

 

– Najlepsza międzynarodowa gwiazda sceny niezależnej – WALTER zadebiutował na WWE NXT UK podczas NXT UK ‚Takeover: Blackpool’ w Blackpool w Anglii. Debiut zawodnika nastąpił po tym, gdy mistrz Wielkiej Brytanii – Pete Dunne bronił tytułu w walce z Joe Coffey. WALTER, aktualny mistrz świata PROGRESS i były mistrz świata PWG, przerwał uroczystość po walce Dunne’a. Dunne i WALTER stanęli oko w oko na środku ringu, szydząc z siebie nawzajem.