ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut na SmackDown, Przyczyna nieobecności Ortona oraz więcej! (Spoilery)

Randy-Orton-Stare
– Wpis zawiera spoilery z wczorajszego tapingu SmackDown.

– Według raportu The Wrestling Observer Randy Orton nabawił się prawdziwej kontuzji. Zawodnik cierpi z powodu urazu ramienia. Póki co nie ma żadnej wzmianki o tym przez jak długi okres pauzować będzie The Viper, jednak wiadomo, iż w najbliższym czasie przejdzie badania rezonansem magnetycznym w celu ustalenia szczegółów tej kontuzji.

– Luke Harper, który nie był obecny podczas ostatniego RAW również nie pojawił się na wczorajszym tapingu SmackDown. Na zapleczu mówi się o tym, iż członek Wyatt Family nie pojawił się w tym tygodniu w WWE TV z przyczyn osobistych.

– Będąc przy temacie wczorajszego nagrania gali SmackDown to w głównym rosterze zadebiutował Tyler Breeze. Zawodnik zachował zarówno swoje wejście do ringu oraz theme song jaki miał w NXT. Poniżej kilka zdjęć z debiutu:

View post on imgur.com

– 10 najlepszych momentów z ostatniego RAW:

– Na koniec Xavier Woods grający w WWE2K16:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778