ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut na NXT, Roman Reigns o występie kobiet w main evencie WrestleManii 35 i więcej!

– Pod koniec stycznia otrzymaliśmy ekskluzywną kolekcję w centrum rozwojowym WWE NXT w Orlando w postaci dwunastu nowych rekrutów.

Wśród nowych gwiazd NXT pojawił się popularny na międzynarodowej scenie niezależnej – zapaśnik, Jonah Rock. Ostatniej nocy w Crystal River na Florydzie, Rock, występując pod swoim prawdziwym nazwiskiem Jermaine Haley, zadebiutował w ringu NXT. Mężczyzna po raz pierwszy rozpoczął przygodę z pro wrestlingiem w 2007 roku, jest prawdopodobnie najbardziej znany ze swojego pobytu w PWG (Pro Wrestling Guerrilla) w południowej Kalifornii oraz Pro Wrestling Noah w Japonii, jest także byłym mistrzem wagi ciężkiej PWA (Pro Wrestling Academy) w Australii.

 

– Roman Reigns udzielił wywiadu dla Sky Reports, w którym wypowiedział się na temat dywizji kobiet oraz o możliwości umieszczenia ich w main evencie WrestleManii 35, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.

To byłby najlepszy sposób na zaprezentowanie progresu kobiet, tego co od kilku lat z nimi robimy. Stoję murem za tymi silnymi kobietami i jestem z nich dumny. Ich siła i determinacja sprawiły, że są wzorem do naśladowania dla naszych własnych dzieci. Moja córka ma 11 lat, one pokazują jej, że kobiety mogą robić wszystko, co mężczyźni, czasami nawet lepiej. Wszystkie są świetnymi przykładami, a jeśli kobiety radzą sobie z porodem i wszystkimi innymi szalonymi rzeczami, które towarzyszą pielęgnowaniu życia, to dlaczego nie mogą znaleźć się w main evencie największej gali roku? Wiem, że sobie poradzą nawet z najtrudniejszymi rzeczami.

– Wczoraj ogłoszono, że Xavier Woods i Big E zmierzą się z Rusevem i Shinsuke Nakamurą na niedzielnym WWE Fastlane w kickoffie gali. Jest to nieco przypadkowy mecz, który pojawił się po tym, jak Kofi Kingston został usunięty z walki o WWE Championship przeciwko Danielowi Bryanowi na niedzielnym PPV. Vince McMahon postanowił zastąpić Kingstona powracającym do ringu Kevinem Owensem. Członkowie The New Day zareagowali na to, wyrażając swoją opinię na Twitterze.

Zobaczymy. Będziemy trzymać ręce przy ringu i skandować: ‚Nie ruszymy się!’, dopóki Kofi nie dostanie tytułu.

 

 

Cieszę się, że wszedłem dziś na Twittera, bo inaczej nie wiedziałbym, że mamy mecz w tę niedzielę.

 

Zakładam, że to będzie mecz, który wyłoni pretendentów do tytułów tag teamowych. Czy ktoś tu w Internecie mógłby mi powiedzieć, co jest grane? Okej, dzięki, cześć.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552