ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut na następnym SmackDown Live oraz kolejna potwierdzona walka kwalifikacyjna do MitB!

– Następny epizod SmackDown Live będzie nagrywany w stolicy Wielkiej Brytanii, w Londynie.

WWE podczas wczorajszego odcinka SD ogłosiło, co będziemy mogli zobaczyć na Błękitnej Tygodniówce w Anglii. Pierwszym ważnym wydarzeniem będzie debiut Andrade „Cien” Almasa i Zeliny Vegi. Almas dołączył do Błękitnego Brandu w ramach tegorocznej edycji Superstars Shake-Up i od tamtej pory jeszcze nie zadebiutował:

Do daty debiutu „El Idolo” za pośrednictwem Twittera odniosła się Zelina Vega, pisząc:

Dlaczego Londyn? Ponieważ kiedy coś robimy, to idziemy na całość. Bądźcie gotowi. Zmienimy reguły gry na zawsze.

Na SmackDown Live w Londynie zobaczymy również kolejny pojedynek kwalifikacyjny do Money in the Bank Ladder matchu. Tym razem New Day zmierzy się z The Bar, a zwycięzcy będą mogli wybrać, który członek teamu pojawi się w walce o walizkę:

W Londynie ujrzymy również segment Carmelli „Royal Mellabration”, gdzie obecna mistrzyni kobiet SD będzie świętować ostatnią udaną obronę swojego tytułu mistrzowskiego:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778