ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut CM Punka w UFC opóźniony?

cm punk ufc

CM Punk(Phil Brooks) jest aktualnie w trakcie treningów do swojej pierwszej walki MMA, jednakże jak do tej pory nie pojawiła się żadna dokładna, a nawet zbliżona data debiutu byłego mistrza WWE w UFC. 

Podczas wczorajszego(28.06) UFC, Ariel Helwani poinformował fanów o tym, iż Punk przeniósł się tymczasowo do Milwaukee, aby być bliżej siłowni Roufusport Gym, gdzie ma przygotować się do swojego przyszłego pojedynku. Warto wspomnieć, że Brooks mieszka na stałe w Chicago.

Sam CM Punk osobiście przyznał, że trening idzie bardzo dobrze oraz pochwalił się tym, iż zdołał sparować się w ringu prze 5 rund.

Trener Brooksa, Duke Roufus nie ma jeszcze zaplanowanej daty debiutu jego podopiecznego. Kiedy to 36 letni Punk podpisał w grudniu kontrakt z UFC mówił o tym, iż prawdopodobnie zawalczy w okolicach jesieni, biorąc jednak pod uwagę że jest dopiero w fazie treningów prawdopodobnie z debiutem zaczekać będzie musiał nawet do 2016 roku.

Prezes UFC Dana White nie naciska na Punka i chce aby „Best in the world” zadebiutował dopiero wtedy gdy będzie w 100 procentach gotowy.