ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiut Chada Gable’a na 205 Live! Możliwy pojedynek mistrzowski na WWE Stomping Grounds oraz więcej!

– Podczas wczorajszego epizodu 205 Live doszło do zaskakującego debiutu.

Na tygodniówce dywizji Cruiserów zadebiutował Chad Gable. Zawodnik pojawił się jako „niespodzianka” ogłoszona przez GM Fioletowego Brandu – Drake’a Mavericka. W swoim debiutanckim pojedynku Gable zmierzył się z Jackiem Gallagherem, którego pokonał przez wyliczenie poza ringiem.

Aktualnie plany WWE odnośnie byłego członka American Alpha nie są znane, jednakże persona Gable’a nie jest za bardzo wykorzystywana
w WWE TV przez federację od czasu przeniesienia zawodnika ze SmackDown na RAW podczas tegorocznego Superstar Shake-Up. Dopiero od niedawna Chad zaczyna pojawiać się w segmentach na zapleczu, tworząc notatki od innych zawodników i Tag Teamów. Podczas ostatniego SD Live, Gable pojawił się w tego typu segmencie z Apollo Crewsem.

– Bardzo możliwe, że na następnej gali PPV spod szyldu WWE zobaczymy triple threat match o pas Cruiserweight. Na ostatnim 205 Live doszło do Fatal 4-Way matchu, który miał wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu Cruiserweight. W walce wzięli udział: Akira Tozawa, Drew Gulak, Humberto Carrillo oraz Oney Lorcan. Pojedynek zakończył się po tym, jak Tozawa wraz z Gulakiem wzajemnie spinowali się w tym samym czasie, dając dwóch zwycięzców.

Poniżej aktualna karta gali WWE Stomping Grounds:

1. Steel Cage Match for the WWE Title:
Dolph Ziggler vs. Kofi Kingston (c)

2. WWE Universal Title Match:
Baron Corbin vs. Seth Rollins (c)
Special Referee: ???

3. RAW Women’s Title Match:
Lacey Evans vs. Becky Lynch (c)

4. SmackDown Women’s Title Match:
Alexa Bliss vs. Bayley (c)

5. Triple Threat for the WWE Cruiserweight Title:
Akira Tozawa vs. Drew Gulak vs. Tony Nese (c)

6. Roman Reigns vs. Drew McIntyre

– W Dark matchu po nagraniach SD Live i 205 Live Finn Balor obronił tytuł Interkontynentalny w walce z Shinsuke Nakamurą:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778