ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dean Ambrose wychodzi poza skrypt na RAW, Rejs Rock N’ Wrestling Rager At Sea 2 potwierdzony oraz więcej!

– Kilka godzin po zakończeniu ostatniego Monday Night RAW pojawiły się informacje w kwestii zachowania Deana Ambrose’a po segmencie z udziałem Rollinsa oraz Paula Heymana

Jak podaje Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio, były mistrz WWE postanowił iść naprzeciw federacji i nie działał według skryptu. Jak mogliśmy zobaczyć, Ambrose wyszedł do Rollinsa i stwierdził, że ma mu do powiedzenia jedną rzecz, którą było „Slay the beast”, czyli „powal bestię”. Jednak jak się okazuje, były Mr. Money in the Bank miał powiedzieć nieco więcej. Ambrose miał wspomnieć o The Shield, Romanie Reignsie i swojej zmianie. Wszystko co powiedział miało doprowadzić do „Slay the beast”.

– Chris Jericho za pośrednictwem konta Twitter „Chris Jericho Cruise” oficjalnie ogłosił, że w dniach 20-24 stycznia 2020 roku odbędzie się drugi rejs „Rock N’ Wrestling Rager At Sea”, a zacznie się on w Miami z metą na Bahamach! Były mistrz WWE potwierdził na ten moment, że na rejsie ujrzymy All Elite Wrestling oraz zespół Fozzy.

Co do All Elite Wrestling, wczoraj do sprzedaży trafiła partia biletów „pre-order”, które zostały wyprzedane w ciągu około 25 minut. Do sytuacji odnieśli się bracia Jackson na swoich kontach Twitter:

Myślę że musimy spróbować w większym budynku – Matt Jackson

Stadionie* – Nick Jackson

– Federacja Wrestling Chaotic ogłosiła, że w federacji zagości ponownie Tommaso Ciampa, dla którego federacja jest „domem”, o czym mówi sam zawodnik. Ciampa zawalczył tam ostatni raz przeciwko Hansonowi w 2016 roku. Sam zawodnik odniósł się do tego na Twitterze:

Mój pierwszy mecz był w ringu Chaotic.

Mój pierwszy tytuł był wygrany w ringu Chaotic.

Mój pierwszy kontrakt WWE był ogłoszony i podpisany w ringu Chaotic.

Teraz, około 14 lat pózniej, wracam do domu…jako Mistrz.

Złoto również nadciąga