ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dean Ambrose nie przedłuży kontraktu z WWE! Co oferowało WWE Deanowi? Renee Young o decyzji męża!

– WWE oficjalnie potwierdziło, że Dean Ambrose nie przedłuży kontraktu i opuści federację po WrestleManii 35.

Federacja Vince’a McMahona za pośrednictwem swojej strony internetowej przekazała fanom taką wiadomość:

Dean Ambrose (Jonathan Goodman) nie odnowi swojego kontraktu z WWE, kiedy ten wygaśnie w kwietniu tego roku. Jesteśmy wdzięczni i doceniamy to wszystko co Dean dał dla WWE i naszych fanów. Życzymy mu wszystkiego co najlepsze i mamy nadzieję, że pewnego dnia powróci do WWE.

Jak informuje PWTorch, Ambrose nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji oraz nie podoba mu się sposób prowadzenia jego postaci, co ma największy wpływ na decyzję zawodnika odnośnie nie przedłużania kontraktu z WWE. Mimo, że kontrakt Deana wygasa po WresleManii 35, to wrestler może opuścić federację znacznie szybciej, o ile nie dostanie żadnego programu na największej gali roku.

Z kolei PWInsider informuje, że Lunatic Fringe ogłosił swoją ostateczną decyzję włodarzom federacji w poniedziałek. Wszystko wskazuje na to, że RAW zobaczyliśmy koniec feudu pomiędzy Rollinsem a Ambrosem.

Dodatkowo PWInsider przekazało, że WWE oferowało Deanowi 5-letni kontrakt, gdzie za każdy przepracowany rok zawodnik miałby otrzymać ponad siedmiocyfrową sumę dolarów. Według źródła portalu Ambrose odrzucił tak duże pieniądze, bo „może robić co chce”, ponieważ w WWE już zarobił dużo a sam nie prowadzi drogiego trybu życia.

Żona zawodnika, Renee Young wrzuciła wczoraj taki oto wpis na swoim Instagramie:

 

View this post on Instagram

 

This guy. The world is yours, my love. ❤️ no guts no glory.

A post shared by Renee Paquette (@reneeyoungwwe) on

Ten koleś. Świat jest twój mój kochany. Bez odwagi nie ma chwały

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778