ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Data powrotu cruisera, Jak zawodnicy WWE zareagowali na Final Deletion? WWE UK Championship Special już w piątek

– PWInsider.com pisze, że Cedric Alexander dostał zielone światło na powrót. Prawdopodobnie zobaczymy go już w tym tygodniu na RAW lub 205 Live.
– WWE przeprowadzi retransmisję gal z 6 i 7 maja. WWE UK Championship Special odbył się w Norwich i był komenatowany przez Jima Rossa oraz Nigela McGuinessa. Odbyły się tam takie pojedynki jak Tyler Bate vs Mark Andrews; Pete Dunne vs Trent Seven czy Wolfgang vs Joseph Conners. Całą galę skomentował również Triple H:

WWE United Kingdom Championship Special pokaże nam najlepszy talent w Wielkiej Brytanii. Jest to okazja, aby dogodzić naszym fanom z wysp, jak również i tym który doceniają styl pochodzących stamtąd zawodników.

– Były już zawodnik WWE Simon Gotch rozmawiał ostatnio z Journey of a Frontman. Cały wywiad możecie prześledzić tutaj, natomiast my ukazujemy wam fragment, w którym opowiedział o reakcji na jedno z najciekawszych wydarzeń zeszłego roku, Final Deletion.

Chris Jericho posiadał kopię, którą Matt dał mu podczas podcastu. Gdy byliśmy w Japonii przez kilka dni, pokazał nam to. Powiedział, że ten film jest szalony, po prostu szalony. Zaczęliśmy więc oglądać i gdy przechodził Cena, zauważył że wszyscy pękamy ze śmiechu, więc spytał nas co się stało. Powiedziałem wtedy, że ogladamy walkę, którą dał nam Matt Hardy. On spytał o co w niej chodzi, więc powiedziałem, że ma wyobrazić sobie najgorszą rzecz którą widział w WWE, a następnie przeobrazić to w coś dobrego. Spojrzał więc na mnie i zdecydował, że wróci gdy skończymy oglądać, bo nie chce zaczynać w połowie. Mieliśmy mu więc powiedzieć, kiedy to się skończy, bo też chciał to zobaczyć. Gdy już się skończyło wszyscy umieraliśmy ze śmiechu, ponieważ była to najbardziej szalona rzecz którą widzieliśmy. Opowiedziałem o tym Chrisowi, a ten podczas WrestleManii dał też o tym znać Mattowi. Jeśli widzisz ten film gdy Matt wznieca ogień i kieruje go w kierunku Jeffa, to nie patrz na Jeffa, a właśnie na Matta. Jeśli się przyjrzysz to dostrzeżesz, że Matt przez chwilę się podpalił. Sprawiał wtedy wrażenie, że był zadowolony że nikt tego nie zauważył, kręcili to cały dzień i brakowało im benzyny, więc musieli to już tak zostawić. Wróciłem później do pokoju i zastałem w nim Cenę oglądającego walkę. Spojrzał on wtedy na mnie i powiedział, że miałem całkowitą rację.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556