ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Data drugiego pojedynku CM Punka w UFC!

– Klika dni temu informowaliśmy, że prezydent UFC Dana White ogłosił z kim zmierzy się CM Punk w swoim drugim pojedynku w UFC.

Tym razem poznaliśmy więcej szczegółów odnośnie tego starcia. Tak jak mówiły plotki, Phillip „CM Punk” Brooks zmierzy się z Mike’iem „Truth” Jacksonem podczas UFC 225, które odbędzie się 9 czerwca w rodzinnym mieście byłego WWE championa – Chicago. Walką wieczoru tej gali będzie pojedynek o mistrzostwo wagi średniej, Robert Whittaker vs. Yoel Romero. Kolejnym zapowiedzianym starciem będzie walka Rafael dos Anjos vs. Colby Covington.

Phillip „CM Punk” Brooks w swoim debiutanckim pojedynku w UFC w 2016 roku przegrał z Mickey’em Gallem podczas UFC 203. Co ciekawe Mike „Truth” Jackson również ma bilans 0-1 i tak jak CM Punk również przegrał z Mickey’em Gallem w 2016 roku.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778