ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Darren Young o pierwszym sezonie NXT, występach z Bobem Backlundem i swoim zwolnieniu

Były zawodnik WWE, Darren Young, udzielił niedawno wywiadu dla Cerrito Live.

O pierwszym sezonie NXT:

Szczerze mówiąc, pierwszy sezon NXT… nienawidziłem go. Za każdym razem, gdy zaciskali te żółte liny, miałem koszmary. Gdybym chciał spróbować sił w American Gladiators lub American Ninja Warrior, zapisałbym się na to. Z tymi wszystkimi wyzwaniami, żonglowaniem i torami przeszkód to nie był wrestling. To, czym teraz jest NXT, jest niewiarygodne! Mają wiele wielkich talentów, mają wiele wspaniałych pojedynków. Teraz NXT jest genialne, ale pierwszy sezon? Nie mogłem tego znieść.

O storyline’ie z nim i Bobem Backlundem oraz relacji między nimi:

Kiedy przestałem tworzyć drużynę z Titusem, występowałem z Bobem Backlundem. Wyobraziłem sobie, że gdy skończę z tag teamami, to on będzie mną zarządzał i będzie moim życiowym coachem. I tak przejąłem pomysł od Mike’a Tysona i jego byłego trenera, Cusa D’Amato. Obydwaj byli przeciwieństwami, ale przeciwieństwa się przyciągają. Podszedłem do Vince’a McMahona wraz ze storyline’em. Porozmawiałem z nim w cztery oczy i był tak zaangażowany, że osobiście zadzwonił do Boba, by sprawdzić, czy zjawi się i będzie mentorem Freda Rossera (prawdziwe imię Darrena Younga). Był bardzo szczęśliwy i zrobił to.

Udało nam się razem podróżować. Za kulisami, jeden na jeden, był świetny, ale kiedy świeci to czerwone światło, jest nieprzewidywalny i to w nim kocham. Jestem bardzo blisko jego i jego córki. Rozmawiamy co tydzień. To nie był tylko gimmick, to była prawdziwa relacja życiowa, dzięki której nadal jesteśmy w kontakcie.

O swoim zwolnieniu z WWE:

Hej, nic nie trwa wiecznie, a ja miałem wspaniałą karierę w WWE. Skupiłem się na tym. Nie jestem jednym z tych facetów, którzy grali w football i wpadli przez frontowe drzwi. Szlifowałem to od 2002 do 2009 roku. W 2009 roku pobiłem 75 facetów i dziewcząt z całego świata w płatnym tryout’cie. Były to czasy, w których trzeba było zapłacić, żeby spróbować. Teraz możesz po prostu się pokazać i zdobyć kontrakt. W tamtych czasach za próby trzeba było płacić. Walczyłem na arenach bez toalet i pryszniców, więc wiem jak to jest i wiem, jak to jest być gwiazdą WWE. Miałem wspaniałą karierę i jestem bardzo szczęśliwy z wielu doświadczeń i relacji, które zbudowałem poprzez wrestling.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778