ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Daniel Bryan part-timerem? Kiedy powróci Jason Jordan?

– Daniel Bryan wystąpił w podcastcie Gorilla Position. Skomentował on tam swój aktualny status w WWE. Odniósł się do aktualnej roli, którą prezentuje i nadmienił, że chce otrzymać lżejszy grafik, ponieważ ze względu na WWE musiał opuścić pierwsze urodziny swojej córki. Grafik, o który zabiega Daniel, ma wynosić 50-100 występów rocznie. Oznaczałoby to opuszczenie znacznej ilości live eventów lub kilka miesięcy wolnego w ciągu roku.

– Jason Jordan jest już na trasie z WWE. Aktualnie jeszcze nie walczy, jednak reprezentował już WWE na 2018 Special Olympic USA Games w tym tygodniu. Jason wyzdrowiał i powróci wtedy, gdy creative team przygotuje dla niego jakiś storyline. Najbardziej prawdopodobne wydają się więc terminy tuż po Extreme Rules lub po SummerSlam.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778