ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Daniel Bryan o współpracy z Kane’m i swoim urlopie

Daniel-Bryan

Daniel Bryan w trakcie touru po Indiach wziął udział w wywiadzie dla The Statesman. Poniżej najważniejsze tematy, które zostały poruszone:

Praca z Kane’m:

Tak właściwie praca z Kane’m była jednym z najbardziej owocnych momentów w mojej karierze. Przeniósł mnie na wyższy poziom. Ludzie nie mogli doczekać się, aby zobaczyć nas razem w telewizji, bo byliśmy bardzo interesujący. Kane pracował z wieloma wspaniałymi zawodnikami takimi jak The Rock, Steve Austin i dzięki temu zdobył ogromne doświadczenie. To wspaniały człowiek, przyjemność mieć go w pobliżu.

W kwestii urlopu:

Moja żona jest wrestlerką, więc gdy ona znajduje się w ringu ja po prostu siedzę i to jest dziwne.. cała sytuacja sprawia, że jestem zły. Wrestling zawsze był dla mnie odskocznią.. mogłem wyjść, rzucić i kopnąć… możesz zadzwonić do swojej mamy, albo siostry, ale czasami potrzebujesz psychicznej odskoczni. Nie wiem jak poradzić sobie w tej sytuacji.

Cały wywiad znajdziecie tutaj

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778