ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Daniel Bryan na temat odrzucania przez WWE jego pomysłów na segmenty oraz o rywalizacji z The Mizem

– Daniel Bryan był gościem podcastu Gorilla Position. Wrestler wypowiadał się krytycznie o Creative Teamie WWE.

Według Bryana osoby odpowiedzialne za planowanie i wymyślanie segmentów odrzucają jego propozycje poprawek, dzięki którym segmenty byłyby znacznie lepsze.

Jeśli widzę podczas show coś, co mi się nie podoba, pójdę (do zarządu – przyp. red.) i powiem, że nie lubię tego, ponieważ jest takie, takie i takie. Oto mój pomysł, jak to naprawić, jak moim zdaniem byłoby lepiej. W 95% przypadków nic się nie zmienia, ale nie myślę: „musisz to zrobić” albo „musisz tak zrobić”. Myślę: „Hey, to jest moja opinia bazująca na moim doświadczeniu w tym biznesie i myślę, że tak byłoby lepiej dla mnie i dla kogoś, z kim pracuję. Ale nie walczę o to, ponieważ jestem szczęśliwy z powrotu.

Shawn Michaels raz mi powiedział: „Patrz na Johna Cenę. On każdego tygodnia walczy, by mieć pewność, że jego segmenty są możliwie najlepsze”. A więc to jest dar do staczania boju każdego tygodnia. Muszę go odnowić, wrócić do tego sposobu myślenia. Jeszcze nie wiem, czy jestem mentalnie w tym miejscu. Na razie jestem wdzięczny za bycie z powrotem.

Daniel wypowiadał się również o swojej relacji z The Mizem i jego słynnym promie podczas Talking Smack. Możemy usłyszeć, że miał ochotę uderzyć ówczesnego Intercontinental Championa w twarz, jednak powstrzymał gniew i wyszedł. The Miz, który również rozmawiał z Gorilla Position, spodziewał się uderzenia. Obaj panowie potrafią zaleźć sobie za skórę, więc ich przyszła rywalizacja na SmackDown Live zapowiada się znakomicie.

Pod spodem możecie posłuchać obu podcastów z udziałem wrestlerów oraz wspomniane promo:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778