ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Daniel Bryan chwali Big Cassa, Plany na Samoa Joe, Czy Bludgeon Brothers mieli stracić pasy?

– Daniel Bryan w pozytywnych słowach ocenił swój feud z Big Cassem.

Zanim Cass został zwolniony, rywalizował z Danielem Bryanem, z którym przegrał dwie walki. W wywiadzie dla Sky Sports dzisiejszy rywal The Miza pochwalił byłego zawodnika WWE.

Naprawdę lubiłem pracować z Big Cassem. Wydaje mi się, że poczynił znaczny progres, gdy razem pracowaliśmy. Szczerze życzę mu szczęścia. Bardzo go lubię jako osobę i jako wrestlera, więc mam nadzieję, że sobie poradzi.

– Mike Johnson z PWInsider twierdzi, że WWE rozważało zmianę posiadacza WWE Championship na SummerSlam. Federacja ma być bardzo zadowolona z Samoa Joe i chce wypromować go na czołową gwiazdę SmackDown. Zdecydowano się jednak na uczynienie rywalizacji ze Stylesem długą, przez co w Brooklynie doszło do dyskwalifikacji. O tym, że AJ i Joe zmierzą się ze sobą na Hell in a Cell, informowaliśmy już na początku lipca. Te plany nie uległy zmianie.

– Bludgeon Brothers nie mieli stracić tytułów SmackDown Tag Team na rzecz The New Day. Niestety na SummerSlam kontuzji bicepsa doznał Rowan. Mówi się nawet o zerwaniu. Z tego powodu na Niebieskiej Tygodniówce doszło do zmiany mistrzów. Jeśli uraz Rowana faktycznie jest aż tak poważny, czeka go wielomiesięczna przerwa, podobna do tej Drew McIntyre’a. Wrestler ma w jeszcze w tym tygodniu przejść operację w Birmingham w Alabamie. Nie wiadomo, co teraz stanie się z osamotnionym Harperem.