ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dana Brooke na Raw, Walka o pas Stanów Zjednoczonych na Extreme Rules i więcej!

adasdasd

– Zawodniczka NXT Dana Brooke będzie obecna na zapleczu podczas dzisiejszego Monday Night Raw w Omaha w stanie Nebraska. Nie wiadomo czy Dana zadebiutuje na dzisiejszej gali, ale nie pracowała podczas live eventów w weekend i jest bardzo prawdopodobne, że federacja trzymała ją specjalnie Raw.

Brooke pauzowała aż do kwietnia po kontuzji, której nabawiła się w zeszłym roku w trakcie walki z Asuką. Warto zaznaczyć, że podczas powrotu nie była jeszcze w pełni sprawna do walki.

– WWE oficjalnie ogłosiło, że na Extreme Rules Rusev zawalczy o pas Stanów Zjednoczonych przeciwko aktualnemu posiadaczowi tego pasa, Kalisto. Gala odbędzie się 22 maja i będziecie mogli ją zobaczyć jak zawsze w naszej zakładce live.

Póki co karta na Extreme Rules prezentuje się następująco:

Extreme Rules Match for the WWE World Heavyweight
AJ Styles vs. Roman Reigns

Submission Match for the WWE Women’s Championship
Natalya vs. Charlotte
Ric Flair nie może pojawić się w narożniku Charlotte.

WWE United States Match
Rusev vs. Kalisto

WWE Tag Team Championships Match
The Vaudevillains vs. The New Day

– John Cena pojawił się w dzisiejszym programie „Today” na NBC i rozmawiał na temat swojego powrotu do WWE. Mówił, że był gotowy do powrotu już miesiąc temu, ale długi pobyt poza federacją sprawił, że jest niespokojny przed swoim powrotem. Dodał także, że trzy razy w ciągu dnia uczęszczał na fizyczne terapie, kiedy inni chodzą na nie tylko 3 razy w tygodniu.

Zawodnik dodaje także regularnie krótkie filmiki z treningów na siłowni. Oto jeden z najnowszych postów na jego Twitterze:

Cena powróci do ringu WWE już 30 maja podczas specjalnego odcinka Raw z okazji Dnia Pamięci, który jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych w ostatni poniedziałek maja.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556