ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Damien Sandow na temat relacji z fanami, Status Braya Wyatta, Ryback na siłowni

maxresdefault

– Przed live eventem w Dubaju, Myles rozmawiał z gwiazdą WWE, Damienem Sandowem. Zawodnik mówił o swoich relacjach z fanami, których jego zdaniem nie ma wiele gwiazd WWE. Powiedział, że dlatego uznaję tę pracę za bardzo osobistą. Sandow chciałby zgarnąć w przyszłości jakiś pas mistrzowski, ale ważniejsze jest według niego dawanie ludziom show, które jest warte ich pieniędzy.

– Jak wspominaliśmy na live evencie WWE we Włoszech, który odbył się w środę, Bray Wyatt doznał kontuzji łydki. Wszystko zdarzyło się podczas main eventu przeciwko mistrzowi WWE Wagi Ciężkiej, Romanowi Reignsowi. Bray nie pojawił się na czwartkowej oraz piątkowej gali. F4Wonline.com podaje, że zawodnik został odesłany do domu, nadal nie wiadomo jednak jak bardzo poważna jest ta kontuzja.

– Ryback dodał wpis na Instagramie, w którym napisał, że zaczyna pracę nad swoimi nogami. Po ostatniej kontuzji w 2014 roku zawodnik został zmuszony do mniej intensywnych treningów. Oto jego krótki filmik z siłowni w Dubaju:

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552