ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czym Sting zainspirował Jeffa Hardy’ego? Shinsuke Nakamura chce walki ze Stylesem, Braun Strowman w serii „My Son Is a WWE Superstar”

– WWE Superstar – Jeff Hardy został niedawno zaproszony przez NBC KGW 8 z Portland do ich studia, by wziąć udział w „Tonight Cassidy”. Podczas show Hardy zdradził skąd wziął się jego pomysł na malowanie twarzy.

Hardy wyjawił, że jego farba na twarzy odgrywa dużą rolę i jest pierwszą rzeczą, o której myśli, kiedy dowiaduje się, że ma stoczyć pojedynek.

„W chwili, gdy dowiaduję się, że mam walkę, moją pierwszą myślą jest „Dobra Jeff, na jakie kolory malujesz swoją twarz tym razem? Jak to będzie wyglądać?”

Hardy zauważył, że potrzebuje co najmniej godziny, aby mieć pewność, że jego projekt pomalowania twarzy będzie świetny. Mówiąc o swoich pomysłach, Jeff wspomniał także o ostrożności, jaką musi podejmować za każdym razem, gdy zbliża się do ringu z zamkniętymi oczami. Zapytany, dlaczego maluje swoją twarz, Hardy wyjaśnił, że zainspirował go WWE Hall of Famer – Sting. Jeff opowiedział historię ze swojego dzieciństwa, w której to był w stanie dotrzeć w porę do barierki i poklepać Stinga po ramieniu.

„Miał pomalowaną całą twarz! Pomyślałem wtedy „Też chcę to zrobić”, chciałem sprawić, by ktoś poczuł się tak, jak ja się poczułem podczas spotkania ze Stingiem.

– WWE Superstar – Shinsuke Nakamura wspominał o odnowieniu feudu na SmackDown z AJ Stylesem. Pomimo faktu, że zmagali się ze sobą dziesiątki razy w wielu krajach, a ich rywalizacja sięga jeszcze czasów New Japan Pro Wrestling, Nakamura nadal wierzy, że mogą rozpocząć kolejną dobrą rywalizację. Shinsuke Nakamura dołączył do Bully’ego Raya i Davida LaGreca w Busted Open Radio, gdzie mówił o stworzeniu jeszcze większej magii w ringu dzięki Stylesowi.

Tak, nadal chcę się z nim zmagać. Myślę, że możęmy wykręcić więcej świetnych walk na pay-per-view czy zwykłej tygodniówce. W WWE czas jest ściśle określony, ale w końcu czuję, że przyzwyczaiłem się do tego rytmu pracy. Jeżeli pojawi się możliwość ponownego zmierzenia się ze Stylesem, mogę zapewnić, że wypadnę lepiej niż wcześniej.

King of Strong Style odniósł się również do stylu, jaki panuje w WWE.

Styl WWE to kompletnie inny wymiar w porównaniu do innych organizacji. Każdy zapaśnik zmaga się z surowymi zasadami, których fani nigdy nie poznają. Ramy czasowe są naprawdę surowe, więc musisz wybrać to, co najważniejsze, aby pokazać się z dobrej strony w pięć minut, dwie minuty, minutę. Jest tu zupełnie inaczej.

Nawet z różnicą w stylu walki, większość fanów zgodzi się, że Nakamura dostosował się do zasad panujących w WWE. Wygrał mistrzostwo Stanów Zjednoczonych pokonując Jeffa Hardy’ego na Extreme Rules, a to jego pierwsza pozycja w historii od momentu dołączenia do głównego rosteru w 2017 roku.

– Poniżej znajduje się najnowszy odcinek serii WWE „My Son Is a WWE Superstar”, tym razem z udziałem rodziców Brauna Strowmana – Sarą i Rickiem Scherr.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552