ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy znamy ringowego anonsera, który zostanie przydzielony do Raw? Sasha Banks o jej partnerce na Battleground i więcej!

25-Days-Of-Divas-lilian-garcia-33070276-1284-722

– W piątek na Instagramie WWE pojawił się filmik, w którym Joey Styles zaznaczył, że anonserzy również będą wybierani i przydzielani do poszczególnych rosterów podczas Draftu, który odbędzie się już w ten wtorek.

#JoeyStyles gives his unique perspective on the upcoming #WWEDraft backstage at #WWEBridgeport.

Film zamieszczony przez użytkownika WWE (@wwe)

Wygląda na to, że po Drafcie anonserką na Monday Night Raw nadal będzie Lilian Garcia. Na stronie internetowej Lilian zaktualizowana została lista imprez, na których się pojawi. Oczywiście każda z tych imprez to Monday Night Raw.

– W poniższym filmiku Sasha Banks mówi o tym, że to nie Bayley będzie jej partnerką, z którą zawalczy przeciwko Danie Brooke i Charlotte na Battleground. Opowiada także o jednej historii z Bayley, która przytrafiła się jej w NXT.

– WWE planuje wypuszczenie nowej serii, dzięki której dowiemy się czym zajmują się aktualnie byłe gwiazdy WWE. Zespół wykonujący w WWE makijaż zdradził, że trzykrotna mistrzyni Div Eve Torres wzięła udział w piątkowych nagraniach do nowego programu WWE.

– Seth Rollins skomentował na swoim Twitterze zbliżający się Draft:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783