ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy WWE zorganizuje wielką galę poza granicami USA w tym roku?

– Prawdopodobnie w październiku tego roku odbędzie się wielka gala organizowana przez WWE poza granicami USA.

Pojawiły się spekulacje o tym, że federacja Vince’a McMahona planuje zorganizować galę na MCG (Melbourne Cricket Ground) w Melbourne w Australii. Stadion może pomieścić ponad 100 tysięcy widzów i jest dziesiątym największym stadionem na świecie. Dodatkowo włodarze stadionu szukają gospodarzy, którzy mogliby zorganizować w najbliższej przyszłości duże wydarzenia na swoim obiekcie sportowym.

Według Australijskiej prasy gala WWE ma odbyć się tydzień po finale AFL, który odbędzie się 29 września tego roku. Samo WWE ma ogłosić światu event w Australii podczas tegorocznego WrestleMania weeku.

Spekuluje sie również, że będzie to gala PPV, a na niej mają pojawić się takie gwiazdy jak John Cena, Rey Mysterio czy też The Undertaker.

Warto wspomnieć, że w tym okresie WWE oficjalnie nie ma większej gali. 16 września w San Antonio ma odbyć się gala Hell in a Cell. Kolejną większą gala będzie TLC, które będzie miało miejsce 21 października w Bostonie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778