ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy WWE ujawniło jednego z tegorocznych Hall of Famerów?

– WWE wprowadziło na WWE Network stare odcinki WWF/WWE Superstars.

Są to powtórki klasycznych już odcinków WWF/WWE Superstars z lat 90. Jedna z reklam promujących nowy produkt w ofercie WWE Network wygląda tak:

 

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda tak jak powinno, mimo tego interesujące jest ostatnie zdanie, które widzimy na reklamie: „Witness WWE Hall Of Famers The Undertaker, Shawn Michaels, Ric Flair, and more.” Shawn Michaels oraz Ric Flair jako Hall of Famerzy się zgadzają, jednak co robi tam The Undertaker? Z aktualnych informacji wynika, że The Undertaker zostanie w tym roku dodany do Hall of Fame, lecz do jego kolejnego pojedynku na WrestleManii nie dojdzie. Na zdjęciu powyżej „Deadman” jest już zaliczany do grona Hall of Famerów – co to oznacza? Jedną z możliwości jest sytuacja podobna do tej z 2018 roku, kiedy to Mark Henry został ogłoszony Hall of Famerem za pośrednictwem magazynu sportowego, a WWE oficjalnie podało informację chwilę pózniej. Podobna sytuacja miała miejsce przy podziale brandów ponownie na osobne. Wtedy na stronie WWE pojawiła się informacja, że Daniel Bryan zostanie Generalnym Menadżerem SmackDown LIVE. Był to błąd ze strony jednego z pracowników federacji, gdyż były mistrz WWE miał zostać ogłoszony GM’em Niebieskiej Tygodniówki na nadchodzącym odcinku SmackDown LIVE. W ten sposób informacja ujrzała światło dzienne przed emisją programu. Nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalną informację federacji w sprawie Takera.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552