ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy WrestleMania 35 będzie najdłuższą w historii? Który pojedynek o pas zobaczymy w kick-offie? Status kontraktowy The Usos

– Jak zauważa Felix Upton z „ringsidenews”, WM35 może być najdłuższą WrestleManią w historii.  Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy aż 17 walk. Według oficjalnych rozpisek (które mogą się jeszcze zmienić) WrestleMania rozpocznie się o godzinie 17:00, a skończy około godziny 00:30 (czasu amerykańskiego), co oznacza, że największe PPV od WWE będziemy oglądali przez 7 godzin i 30 minut! 

Jednakże nie wszystkie walki będą mogły znaleźć się w głównej karcie gali. Jak podaje Dave Meltzer, walka o mistrzostwa Tag Teamowe braci Uso ma mieć miejsce w Kickoffie. Taka sytuacja może być paradoksalnie ogromnym plusem dla pojedynku, jako że dostanie on wtedy bardzo dużo czasu. Dodatkowo ma to być „Four-Corners match”.

– Jeżeli jesteśmy już w temacie braci Uso, warto zauważyć, że ich kontrakt wygasa wraz z końcem kwietnia. Podczas „Wrestling Observer Radio” dziennikarze zauważyli, że bracia mieli podpisać nowy kontrakt już kilka tygodni temu, lecz do tej pory nie wiadomo, czy złożyli oni swój podpis pod logiem WWE. Mówi się, że pomimo naruszenia prawa przez Jimmy’ego, The Usos wciąż są mistrzami Tag Team SmackDown głównie po to, by byli bardziej chętni podpisać nowy kontrakt.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552