ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Vince McMahon kontroluje tygodniówki?, Kontrakty w Ring of Honor, Gran Metalik i Akira Tozawa już w Orlando?

Ring of Honor roh

– Federacja Ring of Honor może mieć problemy z przedłużeniem wielu umów z zawodnikami. Osobami, których kontrakty kończą się 31 grudnia, są: The Young Bucks, Bobby Fish, Kyle O’Reilly, Jay Lethal, Ray Rowe, Hanson, Kenny King, Steve Corino i BJ Whitmer. Większość z wyżej wymienionych podpisze umowy z NJPW, co gwarantuje im występy w ROH w ramach współpracy obu federacji. Część z nich może trafić również do WWE, jak Steve Corino, który gościł ostatnio w Performance Center.

– Choć wydawało się, że Vince McMahon nie kontroluje już w całości RAW i SmackDown Live, to okazuje się, że prezes WWE decyduje o wszystkich najważniejszych kwestiach obu tygodniówek. Mówiono, że to syn prezesa WWE Shane McMahon stoi za jakością produktu SmackDown Live. Okazuje się, że dwugodzinne show sprawdza się lepiej, ponieważ nie trzeba zamieszczać w nim zbędnych segmentów i krótkich squashów (takich jak w przypadku RAW). To z kolei może oznaczać, że jest szansa na powrót RAW do dwugodzinnego formatu.

– „Wrestling Observer” podaje, że Gran Metalik zakończy w tym miesiącu pracę dla CMLL i zacznie na stałe pracować dla WWE. Z kolei Akira Tozawa już zakupił mieszkanie w Orlando, ponieważ wypełnił swoje zobowiązania wobec Dragon Gate. Z lotniska odebrali go Ricochet i Tessa Blanchard, o czym świadczy poniższe zdjęcie:
Richochet i Tessa

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552