ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Undertaker wystąpi na WrestleManii?

– The Undertaker nikogo nie zachwycił swoją formą podczas Crown Jewel.Dla wielu fanów było to bardzo smutne, patrząc na to jaką legendą jest Dead Man. Uszkodzenie mięśnia Triple H’a po 3 minutach walki również w tym nie pomogło.

Jon Fisher w podcaście „Oh you didn’t know” mówił, że od swojego źródła usłyszał informację, że WWE nie planuje żadnej walki Takera w tym roku. Co nie oznacza jego odejścia na emeryturę – po prostu ma rok wolnego od WrestleManii.

Kilka razy zostałem zapytany o Takera i rozmawiałem z kilkoma osobami. Nie odchodzi na emeryturę, ale może nie walczyć. Może być to po prostu rok bez Takera, co dla niego będzie dobre. Również fajne będzie to, że nie będziemy musieli go oglądać każdego roku.

Dobrze jest wziąć rok przerwy, tym bardziej jeśli się wygląda 20 lat starzej niż się wygląda. Niestety taka jest prawda, a uwielbiam Takera. WrestleMania da radę bez niego.

Można się nie zgadzać z tym co Fisher powiedział, jednakże w tym wieku przerwa od wrestlingu takiej legendzie na pewno się przyda.