ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Triple H rozmawiał z CM Punkiem? Lavesque rozczarowany komentatorem NXT! Oraz więcej!

– Po zeszłonocnym NXT TakeOver, Triple H zorganizował konferencję prasową.

W czasie rozmowy z mediami Levesque został zapytany o to, czy rozmawiał ostatnio z CM Punkiem:

Nie rozmawiałem z nim. Szczerze to nawet nie miałem ku temu okazji. Wiem, że pracuje on dla FOX i jest dla nas na wyciągnięcie ręki.

Triple H nie krył również lekkiego rozczarowania Samem Robertsem, który jeszcze bardziej podsycił plotki odnośnie występu CM Punka na WarGames. W czasie Pre-Show wiele słów od strony komentatora błędnie prowadziło do tego, że czwartym tajemniczym partnerem w teamie Tomasso Ciampy będzie właśnie Phillip Brooks. Jak dobrze wiemy to Kevin Owens dołączył do drużyny byłego mistrza NXT. Jak powiedział sam „Hunter”:

Był taki moment, gdzie Sam Roberts w czasie Pre-Show kilkukrotnie użył zwrotu „Osoba jest w Chicago”, opisującego 4. zawodnika teamu Ciampy. Naprostowałem go, aby nie używał w jednym zdaniu słowa „osoba” oraz „w Chicago”. Wystarczyło powiedzieć tylko „Osoba jest tutaj”.

Dodatkowo Triple H jest zadowolony, że Punk dołączył do ekipy WWE Backstage robiąc znów cokolwiek w tym biznesie.

– Powrót KO do NXT:

– Na sam koniec kilka słów od Owensa odnośnie powrotu:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783