ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy TNA ujawni swoje dokumenty ? Jim Ross o powrocie Goldberga i walki między nim i Brockiem Lesnarem, Wyniki WWE Main Event i WWE Superstars.

jim-ross-reflects-on-the-montrea-750x340-1447460421

– Jim Ross odniósł się na swoim blogu do powrotu Goldberga i jego walki z Brockiem Lesnarem. Hall of Famerowi podobała się otoczka powrotu i czeka na samo starcie, przy okazji mając nadzieję, że cały feud zostanie bardzo dobrze poprowadzony. We wpisie na blogu ujawnił, że gdyby on bookował tegoroczne Survivor Series, to umieściłby starcie w środku karty i dał mu około 15 minut. Na sam koniec JR zaapelował, aby fani nie oceniali tego pojedynku w tej fazie, ale czekali jak rozwinie się feud i inteligentnie angażowali się w to starcie.

– PWInsider donosi, że rozprawa sądowa na linii Billy Corgan – TNA opóźnia się, ponieważ obóz Corgana domaga się upublicznienia części dokumentów. Na razie nie wiadomo czy sąd przystanie na taką prośbę. O przebiegu sprawy będziemy was informować na bieżąco.

– Na koniec wyniki WWE Main Event i WWE Superstars (spoilery!!!)

WWE Main Event

1.Tag Team Match

American Alpha vs The Asenicon

Zwycięzcy: American Alpha

2. Singles Match

Tyler Brezze (w/Fandango) vs Zack Ryder (w/Mojo Rawley)

Zwycięzca: Zack Ryder

WWE Superstars:

1.Singles Match

Nia Jax vs Alicia Fox

Zwyciężczyni: Nia Jax 

2. Singles Match

Jinder Mahal vs Darren Young

Zwycięzca: Darren Young

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552