ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Sasha Banks opuści WWE? Dlaczego Ranallo opuścił SmackDown? Stan zdrowia Big Cassa

– W ostatnich miesiącach pojawiało się coraz to więcej informacji dotyczących niezadowolenia Sashy Banks z zajmowanej przez nią pozycji w karcie. Gwiazda nie ukrywa, że chciałaby walczyć o wyższe cele niż aktualnie. W związku z tym w mediach można było czytać o tym, że Legit Boss chce opuścić federację Vince’a McMahona. Jak się okazuje, była mistrzyni kobiet przedłużyła swój kontrakt z WWE i zostanie w tej federacji na kolejne lata.

Informacja o kontrakcie: usłyszałem, że Sasha Benks przedłużyła kontrakt z WWE w okolicach zeszłego tygodnia. Wciąż będzie odgrywać kluczową rolę w kobiecej dywizji przez następne lata. Sasha zasłużyła na nową umowę. Jej merchandise sprzedaje się świetnie, a młodzi fani ją kochają.

Wiele wskazuje więc na to, że Banks wkrótce wróci do walki o tytuły.

– Popularny dziennikarz związany ze środowiskiem MMA – Ariel Helwani przeprowadził wywiad z Mauro Ranallo. Aktualny komentator NXT został zapytany o powód, przez który opuścił SmackDown Live:

Byłem w trasie każdego tygodnia. Trzeba do tego dodać MMA, boks i kickboxing. Ciągła podróż mnie zniszczyła. Plotki i inne rzeczy, które miały miejsce, szczerze, Ariel, wiesz jak szczery jestem w tym temacie – miałem punkt kulminacyjny na lotnisku w Chicago O’Hare, gdzie zmierzałem do Pittsburgha na kolejny odcinek SmackDown Live. I Frank Shamrock… niech Bóg go błogosławi… Bas Rutten… ludzie, którzy ze sobą walczyli bardzo mnie wspierają. Musiałem do nich zadzwonić i powiedzieć „Wystarczy. Nie potrafię tego dalej robić. To mnie zabije.” I wtedy myślałem, że kończę z całą federacją. Każda historia ma dwie strony, ale prawda jest taka, że moje zdrowie mentalne nie pozwoliło mi utrzymać tego grafiku.

Całego wywiadu możecie posłuchać tutaj:

– PWInsider.com informuje, że Big Cass kulał na zapleczu minionego odcinka SmackDown Live. Oznaczałoby to, że plotki o jego kontuzji są prawdziwe. Źródłem problemu prawdopodobnie była sytuacja z live eventu, który odbył się w Amsterdamie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552