ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Rusev wystąpi na Elimination Chamber?, Wielkie plany odnośnie czołowej gwiazdy NXT, Mecz z udziałem gwiazdy na SummerSlam

arrow

– Mimo, iż do dzisiejszej gali Elimination Chamber już tylko niecałe 3 godziny, ciągle nie zostało oficjalnie powiedziane czy Rusev będzie w stanie wystąpić w swoim Elimination Chamber Matchu o pas Interkontynentalny. Wiadomo, iż były mistrz Stanów Zjednoczonych pojawi się na ekranie, jednak nie wiadomo czy da radę wziąć udział w pojedynku.  Przypominamy, że Rusev w tym tygodniu doznał kontuzji kostki u stopy, która wykluczyła go z live eventów, gdzie zastąpił go Kane.

– Figure Four Weekly donosi, że gdy Finn Balor zadebiutuje w głównych rosterze jego kariera rozkwitnie i nabierze nowego tempa, ponieważ WWE ma ogromne plany co do tego zawodnika. Nic nie zostało jeszcze dokładniej powiedziane, jednak pierwszego występu tej gwiazdy NXT na Raw możemy spodziewać się już niedługo. Balor zadebiutował w NXT we Wrześniu, ubiegłego roku.

– Stephen Amell, czyli serialowy Arrow prawdopodobnie wystąpi w ringu WWE przeciwko Stardustowi, z którym to zaczął mini feud na ostatnim Raw. Konflikt tych dwóch postaci będzie kontynuowany i najpewniej zakończy się ich walką na SummerSlam. Co ciekawe aktor najprawdopodobniej nie wystąpi w nim jako Stephen Amell, a właśnie jako jego serialowa postać – Arrow.