ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Ricochet w najbliższym czasie dołączy do WWE? Zawodnik TNA kontuzjowany oraz więcej!

puma
– Pojawiło się wiele spekulacji odnośnie tego, że Ricochet znany fanom Lucha Underground jako Prince Puma może wkrótce przejść do WWE.

Deve Meltzer zaznaczył jednak, iż w większości ostatnich wieści z The Wrestling Observe zawodnik ten nie podpisze kontraktu z WWE w najbliższym czasie. Meltzer dodał, że wygląda na to, iż Ricochet pozostanie w New Japan Pro Wrestling przez najbliższy czas.

Wrestler w Lipcu tego roku wystąpił gościnnie w The Steve Austin Show, gdzie powiedział, że chciałby pewnego dnia podpisać kontrakt z WWE, jednak niezwłocznie chce zdobyć tytuł IWGP Junior Heavyweight:

„Naprawdę chcę zostać IWGP Junior Heavyweight Champion.”
Zawodnik przyznał jeszcze, że:
„Walczyłem o ten tytuł już dwukrotnie a mimo tego jeszcze go nie zdobyłem, naprawdę chcę to zrobić. Jest kilka rzeczy, które chcę osiągnąć. Obecnie, chciałbym być w WWE pewnego dnia, NXT, gdziekolwiek, ale nadal są inne rzeczy, które chciałbym zrobić. Na przykład, Lucha Underground, które nadal będzie naprawdę świetne. To wciąż będzie naprawdę super.”

Na koniec Richochet dodał, iż nie jest to tak naprawdę jego pierwotnym celem, a obecnie jego największym zadaniem jest przyszłość 7-letniego syna.

– Drew Galloway nie weźmie udziału w finale turnieju, który wyłoni pierwszego TNA Grand Championa. Jak wynika z poniższego twweta zawodnika, będzie on zmuszony do przerwy w ringu przez następne kilka tygodni. Póki co nie wiadomo kto zmierzy się w jego zastępstwie z Aronem Rexem na Bound for Glory 2016:

– Dzisiaj swoje 42 urodziny obchodzi Matt Broken Hardy.

– Na koniec 4 gwiazdy WWE, które swój pierwszy tytuł mistrzowski wygrały na gali RAW: