ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Reby Hardy dołączy do Woken Matta? Kenny Omega o main evencie Wrestle Kingdom, Plotki o heel turnie Tye’a Dillingera!

 – Niedawno  fan poprzez Twittera zapytał „Woken” Matta Hardy’ego, czy jego żona Reby dołączy do niego na RAW, by zagrać mu muzykę wejściową jak robiła to w poprzednich federacjach. Oto oryginalny tweet oraz odpowiedź Matta:

Czy Królowa @RebyHardy zagra niedługo 3-cią Sonatę Księżycową (przyp. tłum. poprzedni entrance theme Matta Hardy’ego) na tablicy z klawiszami, podczas, gdy Ty będziesz wyruszał na pole walki Wielkiej Wojny przeciwko OBRZYDLIWEJ siostrze Abigail i Konsumentowi podmiotów ziemskich?

Na co Matt odpowiedział:

Z CAŁEGO SERCA wierzę, że MOJA Królowa Rebecca wystąpi dla mojej „Przebudzonej Mądrości” na 88-miu klawiszach Czerni i Bieli, na tym pokładzie zwanym WWE

Przypominamy, że Matt Hardy już wcześniej za pośrednictwem Twittera zapowiadał debiut jego „Woken Warriors”, którymi mogą być właśnie Rebecca, King Maxell, Senior Benjamin oraz Vanguard One.  – Podczas gdy Chris Jericho kłócił się z Tetsuyą Naito o to, która walka ma być main eventem nadchodzącego Wrestle Kingdom 12, przciwnik Chrisa – Kenny Omega po cichu wypowiedział się na ten oto temat. Według Kenny’ego, jak możecie zobaczyć poniżej, to właśnie mecz o IWGP Heavyweight Championship powinien być main eventem.

Naito pokonał mnie na G1, a ja nie mogłem pokonać Okady o tytuł IWGP Heavyweight. Tak więc, według mnie, ten właśnie mecz powiniej zakończyć galę. Jedank cały świat i tak czeka na mnie vs Jericho.

 – Jak donosi WrestleInc, Tye Dillinger zapowiada swój heel turn, gdyż zaczął on używać bardziej heelowych strategii podczas Live Eventów. Na ostatnim z nich, w Hershley, Tye zmierzył się Sin Carą, jednak tym, co zwróciło uwagę publiczności, były rzucane przez Dillingera słowa zakazujące publiczności chantowania „10”, ponieważ nikt nie jest „perfekcyjną dziesiątką” z wyjątkiem Tye’a.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743