ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Orton pojawi się na RAW?, Nowe gwiazdy dodane do rosteru 2k16, Ambrose i Reigns!

wwe-2k16

– Jak informowaliśmy wcześniej Randy Orton ma pojawiać się w telewizji znacznie rzadziej niż w przeciągu ostatnich lat. Mimo, iż The Viper występował w weekend na live eventach, został On zapowiedziany w tym tygodniu zarówno na Raw jak i SmackDown.

Jednakże, jak za pomocą portalu Wrestling Observer poinformował Dave Meltzer, Orton faktycznie ma wystąpić na dzisiejszym Raw, ale tylko w dark matchu, który nie będzie emitowany w TV. Zawodnik zmierzy się z The Wyatt Family, bądź weźmie udział w krótkim segmencie.

– IGN ujawniło kilka kolejnych gwiazd, którymi zagrać będziemy mogli w grze WWE2K16. Poniżej cała lista nowych zawodników:

Baron Corbin, Big E, Bray Wyatt, Brian Pillman, Colin Cassady, Enzo Amore, Jey Uso, Jimmy Uso, Kofi Kingston, Konnor, Mark Henry, Mikey Whipwreck, Ricky Steamboat, Rusev, Savio Vega, Stephanie McMahon-Helmsley, Sting (1999), Sting (blond włosy), Stunning Steve Austin, The Undertaker (American Badass), The Undertaker (Ministry), Viktor oraz Xavier Woods.

Przypominamy, iż 2k16 wydanie zostanie 27 Października w Stanach Zjednoczonych i Północnej Ameryce, a 30 Października w Europie.

– Jak mogliśmy zaobserwować na ostatnim SmackDown, Dean Ambrose zaproponował Jimmy’iemu Uso, aby ten pomógł jemu i Romanowi Reignsowi w ich meczu przeciwko The New Day, który odbył się na niebieskiej tygodniówce. Reigns nie był zbytnio zadowolony z tego pomysłu, ponieważ nie chciał mieszać żadnego członka rodziny w swoje sprawy(Przypominamy, iż Jimmy Uso jest kuzynem Romana Reignsa).

Mecz zakończył się interwencją The Wyatt Family, które zaatakowało Uso i tym samym przerwało ten pojedynek.

WWE planuje budować napięcie między dwoma byłymi członkami The Shield za pomocą kilku podobnych sytuacji.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783