ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Orton pojawi się na RAW?, Nowe gwiazdy dodane do rosteru 2k16, Ambrose i Reigns!

wwe-2k16

– Jak informowaliśmy wcześniej Randy Orton ma pojawiać się w telewizji znacznie rzadziej niż w przeciągu ostatnich lat. Mimo, iż The Viper występował w weekend na live eventach, został On zapowiedziany w tym tygodniu zarówno na Raw jak i SmackDown.

Jednakże, jak za pomocą portalu Wrestling Observer poinformował Dave Meltzer, Orton faktycznie ma wystąpić na dzisiejszym Raw, ale tylko w dark matchu, który nie będzie emitowany w TV. Zawodnik zmierzy się z The Wyatt Family, bądź weźmie udział w krótkim segmencie.

– IGN ujawniło kilka kolejnych gwiazd, którymi zagrać będziemy mogli w grze WWE2K16. Poniżej cała lista nowych zawodników:

Baron Corbin, Big E, Bray Wyatt, Brian Pillman, Colin Cassady, Enzo Amore, Jey Uso, Jimmy Uso, Kofi Kingston, Konnor, Mark Henry, Mikey Whipwreck, Ricky Steamboat, Rusev, Savio Vega, Stephanie McMahon-Helmsley, Sting (1999), Sting (blond włosy), Stunning Steve Austin, The Undertaker (American Badass), The Undertaker (Ministry), Viktor oraz Xavier Woods.

Przypominamy, iż 2k16 wydanie zostanie 27 Października w Stanach Zjednoczonych i Północnej Ameryce, a 30 Października w Europie.

– Jak mogliśmy zaobserwować na ostatnim SmackDown, Dean Ambrose zaproponował Jimmy’iemu Uso, aby ten pomógł jemu i Romanowi Reignsowi w ich meczu przeciwko The New Day, który odbył się na niebieskiej tygodniówce. Reigns nie był zbytnio zadowolony z tego pomysłu, ponieważ nie chciał mieszać żadnego członka rodziny w swoje sprawy(Przypominamy, iż Jimmy Uso jest kuzynem Romana Reignsa).

Mecz zakończył się interwencją The Wyatt Family, które zaatakowało Uso i tym samym przerwało ten pojedynek.

WWE planuje budować napięcie między dwoma byłymi członkami The Shield za pomocą kilku podobnych sytuacji.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552