ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy NXT niebawem się rozrośnie? Wielka gwiazda na SD 1000?

– Jak donosi Wrestling Observer Newsletter, NXT w najbliższym czasie może poszerzyć granice swojej działalności.

Włodarze WWE aktualnie szukają możliwości rozbudowania Żółtego Brandu używając dodatkowych dochodów uzyskanych z różnych ofert, które WWE podpisało niedawno.

Nie wiadomo jeszcze kiedy NXT ma się rozwinąć jeszcze bardziej lub co dokładnie w tej kwestii planują oficjele WWE, jednakże pojawiły się spekulacje o kolejnych WWE Performance Center rozsianych na całym globie lub poszerzenie aktualnego brandu NXT na kolejne rynki międzynarodowe, jak to było w przypadku Wielkiej Brytanii.

[ZOBACZ TEŻ – BYŁY ZAWODNIK WWE POWRACA DO DRAGON’S GATE!]

– Zdaniem Dave’a Meltzera, WWE próbuje ściągnąć The Rocka na 1000 epizod SmackDown, który odbędzie się 16 października tego roku. Co ciekawe sprowadzenie Johnsona do Waszyngtonu przez federację Vince’a McMahona może być sporym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że Dwayne obecnie znajduje się w Londynie, gdzie jest na planie filmowym do spin-offu serii „Szybcy i Wściekli”. Film „Hobbs & Shaw”, w którym The Rock wystąpi m.in z Jasonem Stathamem, pojawi się w kinach w lipcu przyszłego roku.

Na koniec lista zapowiedzianych osób na SmackDown 1000:

Evolution (Batista, Triple H, Randy Orton, Ric Flair), The Undertaker, Michelle McCool, Torrie Wilson, Vickie Guerrero, Teddy Long, Edge oraz Rey Mysterio.