ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Kane zrezygnował z WWE?

– Niedawno Glenn Jacobs znany fanom WWE jako Kane, udzielił wywiadu dla CBS Sports.

Weteran WWE był pytany m.in. o startowanie w wyborach na burmistrza Knox County czy też jego przyszłość z federacją Vince’a McMahona.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze fragmenty tego wywiadu:

Czy pobyt w WWE przygotowywał ciebie do polityki?


Będąc w WWE od 22 lat osiągnąłem punkt w swojej karierze, gdzie w szatni jestem jedną z osób, które przychodzą do włodarzy WWE, gdy trzeba coś przedyskutować. Jestem również taką osobą, która zostaje wysłana przez oficjeli WWE, gdy pojawi się jakiś problem w szatni, aby też go przedyskutować. To właściwie moje zaangażowanie w WWE, które mam nadzieję pomoże mi w polityce.

Jak często masz okazję oglądać WWE obecnie?

Mam czas bardziej w poniedziałki. Jestem bardzo zadowolony widząc Brauna Strowmana. Ludzie często pytają mnie, który zawodnik najbardziej przypomina mnie i prawdopodobnie jest to on. Więc jestem naprawdę szczęśliwy widząc, jak obecnie radzi sobie w WWE. Uważam, że WWE jest w dobrych rękach, nie są już młodszą generacją, ale z tymi ludźmi w rosterze mogą spać spokojnie.

Czy obecnie przebywasz na emeryturze jako wrestler czy będzie to zależne od wyników wyborów?

Mamy takie powiedzenie w WWE: Nigdy nie mów nigdy. Tak więc nie mogę odpowiedzieć na te pytanie.

Cały wywiad możecie przeczytać tutaj.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743