ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Jericho nie wystąpi na Royal Rumble? Prowadzący opuści Survivor Series, Adam Cole krwawił na Live Evencie

– Royal Rumble PPV odbędzie się 28 stycznia 2018 roku. Ostatnimi czasy pojawiły się plotki, jakoby Chris Jericho miał zanotować powrót do WWE podczas 25 rocznicy RAW lub na Royal Rumble. Rocznica będzie mieć miejsce 22 stycznia. PPV odbędzie się 6 dni po tym wydarzeniu, jednak tego samego dnia były mistrz WWE rozpocznie tour z Fozzy, który potrwa od 28 stycznia do 13 lutego. Jeśli Y2J ma więc powrócić do WWE na początku 2018 roku, nie będzie to z pewnością na Royal Rumble, możliwa jest jednak jego obecność podczas specjalnej edycji Czerwonej Tygodniówki. Przypomnijmy, że już 4 stycznia Jericho zawalczy z Omegą podczas NJPW Wrestle Kingdom 12.

– David Otunga rozstał się w ostatnim czasie z Jennifer Hudson. Pierwotnie zakładano, że będzie on jednym z prowadzących panel Survivor Series, jednak TMZ.com podaje, że Otunga ma inne plany. Zamierza on skupić się na walce o dziecko z Hudson i opuścić niedzielne PPV.

– Na live evencie NXT w Austin doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Adam Cole po wykonaniu potrójnego headbutta w 6-Man Tag Team Matchu zaczął bardzo obficie krwawić. Pojedynek na chwilę został wstrzymany, a Adam Cole opatrzony. Lider The Undisputed Era wrócił jednak do ringu i dokończył walkę. Poniżej nagranie i kilka zdjęć z tej sytuacji:

https://twitter.com/gleannignacio/status/931347597897412609