ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Cesaro doznał kontuzji podczas RAW?, AEW Fyter Fest za darmo oraz więcej!

– Podczas Monday Night RAW doszło do dość niepokojącej akcji w czasie jednego z pojedynków.

Podczas pojedynku 3 vs 3 między The Mizem, Braunem Strowmanem oraz Ricochetem vs Samoa Joe, Bobbym Lashleyem oraz Cesaro, ostatni z wymienionych zawodników mógł doznać kontuzji przez cios, który otrzymał od Ricocheta. Cesaro musiał opuścić obszar ringowy z pomocą służb medycznych, ponieważ był niezdolny do swobodnego poruszania się:


Jednak jak podają zachodnie media, były mistrz drużynowy WWE mógł doznać jedynie drobnego urazu, który nie zaszkodzi mu w występach podczas najbliższych tygodni.

– Podczas targów E3 Kenny Omega ogłosił, że transmisja z AEW Fyter Fest będzie dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Federacja chce w ten sposób przyciągnąć nową widownię do swojego produktu. Aktualna karta walk AEW Fyter Fest wygląda następująco:

Jebailey vs. Michael Nakazawa

The Elite (The Young Bucks and Kenny Omega) vs. Rey Fenix, Pentagon Jr. oraz nieogłoszony jeszcze zawodnik

Cody Rhodes vs. Darby Allin

Jon Moxley vs. Joey Janela

„Hangman” Adam Page vs. MJF vs Jungle Boy vs. Jimmy Havoc

– Pozostając w temacie All Elite Wrestling, jeden z Tag Teamów, który będzie występował w federacji, uzyskał nową nazwę. Mowa tutaj o Super Smash Bros. Od teraz drużyna będzie nazywać się The Dark Order. Decyzja ta została podjęta z powodu praw do nazwy Super Smash Bros, posiadanej przez firmę Nintendo, która jest odpowiedzialna za produkcję gier o takiej nazwie. Drużyna nie mogłaby występować w telewizji pod taką nazwą, jeśli federacja bądź sami zawodnicy nie posiadają praw do owej nazwy.