ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy Batista pojawi się na SmackDown? Dlaczego Becky i Charlotte nie zawalczą w klatce?

– Tysięczny odcinek SmackDown Live odbędzie się już 16 października. Odcinek ten będzie obfitował w wiele niespodzianek, pojawi się także wiele legend – zapowiedziany jest Edge, a jakiś czas temu pojawiły się plotki o The Rocku. Jak się okazuje, WWE nie zdecydowało się zaprosić Dave’a Bautisty, który był ważną częścią SmackDown w połowie minionej dekady. Aktor odniósł się do tego na Twitterze:

https://twitter.com/DaveBautista/status/1040067940433973248

Niespodzianka! Nie zostałem zaproszony! A odbędzie się to w moim mieście.! … chociaż niezbyt mnie to już dziwi.

Biorąc pod uwagę jednak same chęci gwiazdy i duży odzew fanów na Twitterze, jego występ wcale nie jest niemożliwy. Batista już wielokrotnie wyrażał chęć powrotu do federacji.

– Hell in a Cell odbędzie się już w najbliższą niedzielę. W walce o WWE SmackDown Women’s Championship Becky Lynch zmierzy się z Charlotte. Walka ta nie odbędzie się jednak we wnętrzu Hell in a Cell, mimo zabiegania o taką stypulację przez same zawodniczki. Mike Johnson z PWInsider wyjawił, że powodem, dla którego obejrzymy normalne starcie pomiędzy tymi zawodniczkami, jest Vince McMahon. Prezes WWE po prostu nie chciał, aby obie panie zawalczyły w klatce – zdecydowanie bardziej zależało mu na tym, aby znaleźli się w niej Randy Orton i Jeff Hardy. Warto wspomnieć, że poza tym starciem w klatce obejrzymy także starcie o Universal Championship pomiędzy Romanem Reignsem a Braunem Strowmanem. Sędzią specjalnym tego pojedynku będzie Mick Foley.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778