ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czy AJ Styles podpisze nowy kontrakt z WWE? Nowe uczestniczki dodane do Elimination Chamber Matchu i więcej

– W ostatnim czasie bardzo dużo stron internetowych pisało o tym, że AJ Styles rzekomo podpisał nową umowę i zostanie w WWE.

AJ Styles pojawił się na Twitterze dziś po południu, kwestionując wszystkie doniesienia i twierdząc, że nawet on sam o tym nie wiedział. W odpowiedzi na nagłówek, który brzmiał: „Breaking: AJ Styles doszedł do porozumienia i podpisał nowy kontrakt z WWE”, Styles odpowiedział: ‚Tak było? Jesteś pewien? Daj mi znać, ponieważ ja nic o tym nie wiem.’

 

W najnowszej edycji Wrestling Observer Radio Dave Meltzer poruszył temat ponownego podpisywania kontraktów w WWE. Meltzer stwierdził, że ludzie w firmie zdecydowanie oczekują, że AJ Styles pozostanie w WWE i odnowi swój kontrakt, który wygasa już w kwietniu. Dodał także, że jest to niesamowita szansa dla Stylesa, aby to wszystko teraz zakończyć, ponieważ jest dobrym przyjacielem takich osób jak AEW Executive Vice Presidents – The Young Bucks i to właśnie AEW na niego czeka.

 

– Billie Kay i Peyton Royce ogłosiły, że będą tworzyć druzynę w starciu o kobiece tytuły tag teamowe w WWE Tag Team Elimination Chamber matchu. Duet ujawnił swój udział w meczu dzisiaj i powiedział, że mimo, iż zazwyczaj żartują, traktują to zadanie bardzo poważnie. Obecny skład na pojedynek to: IIconics vs. Tamiana i Nia Jax vs. Mandy Rose i Sonya Deville vs. Liv Morgan & Sarah Logan.

Oczywiście, lubimy żartować, ale traktujemy to bardzo poważnie i nie poprzestaniemy na niczym, aby stać się pierwszymi w historii mistrzyniami tag teamowymi i udowodnimy całemu światu, że jesteśmy przyszłością, a przyszłość jest IIconic.

 

 

– Gwiazda 205 Live TJ Perkins udostępnił na swoim Instagramie swoje przemyślenia na temat swojej przyszłości w głównym rosterze. Mężczyzna podpisał swoje zdjęcie następująco:

Nie potrzebuję rakiety przypiętej do moich pleców… Po prostu proszę, żeby nikt nie przycinał moich skrzydeł.

Kiedy ktoś skomentował zdjęcie: ‚Powinieneś być już dodany do głównego rosteru’, Perkins odpowiedział: „Nie ściskam wystarczającej ilości dłoni, ani nie promuję wystarczająco fałszywie. Po prostu dobrze się bawię robiąc to, co robię teraz. Jestem prawdziwym sobą i pomagam ludziom”.