ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czołowy Tag Team ROH w WWE? Kontrakt Alberto Del Rio, Krytyka w stronę Lany!

 

del rio

– Zarząd Ring of Honor jest w trakcie rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu z Bobbym Fishem oraz Kylem O’Reilly.

Jak się jednak okazuje, obie strony nie są nawet w najmniejszym stopniu blisko porozumienia.

Może to otworzyć ścieżkę dla WWE, bowiem kilka gwiazd z obecnego rosteru namawiało oficjeli na złożenie oferty właśnie tym zawodnikom.

Warto dodać, iż WWE planuje zatrudnić kilka czołowych gwiazd z federacji niezależnych i włączyć ich w szeregi NXT, które od 2016 ma dość dużo podróżować.

– Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o prawdopodobnych zarobkach Alberto Del Rio, które mogą osiągać kwotę w wysokości 1,45 mln $ w ciągu roku.

Mimo, że WWE oficjalnie przyznało iż mistrz United States nie zarabia aż tak dużej sumy pieniędzy, tak wszystkie osoby które są dość blisko ADR’a, twierdzą że przypuszczalna roczna pensja w wysokości 1,45$ jest dość trafna.

Miałaby ona też więcej sensu. Podczas gdy Del Rio występował w federacjach niezależnych, zarobił około 600,000$ w ciągu roku. Nie opłacałoby się Mu zatem wracać do WWE za taką samą, bądź delikatnie wyższą pensje, biorąc pod uwagę iż w WWE wypracowuje dwa razy więcej godzin niż w federacjach niezależnych.

– Po pamiętanej kłótni na Twitterze między Laną a Paige, w której jedna zarzucała drugiej, iż była przez nią gnębiona, Lana została oblana dość dużym deszczem krytyki i to głównie ze strony czołowych gwiazd WWE.

Federacja stara się wyciszyć cała sprawę, poprzez nie dopuszczanie do internetowego publikowania negatywnych opinii na temat Lany przez kogokolwiek w jakimś stopniu związanego z WWE.

Jeśli ktoś posunie się do takiego czynu(a takie sytuacje się zdarzały), zmuszony On zostanie przez zarząd do usunięcia posta, tweeta czy komentarza.