ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Członek Hall of Fame prezydentem?, Nowa koszulka CM Punka, Rating Raw

cm_punk_wwe_champion

– Hall of Famer, dobry przyjaciel WWE oraz osoba telewizyjna – Donald Trump ogłosił wczoraj(16 Czerwca), iż zamierza ubiegać się o fotel Prezydenta Stanów Zjednoczonych w nadchodzących wyborach. Trump nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów tej decyzji, jednak tematem zainteresowało się już czasopismo The New York Times. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu kampanii Hall of Famera.

– Przez następne 24 godziny zakupić będzie można najnowszą koszulkę z CM Punkiem. T-Shirt odnośni się do ostatniego, dość głośnego sporu który odbył się między Brooksem a Hulkiem Hoganem na twitterze. W tej zaciętej konwersacji, obydwaj byli wrestlerzy próbowali pokazać wyższość swojej drużyny hokejowej, nad drużyną przeciwnika.

Ostatecznie to jednak Chicago Blackhawks, czyli drużyna za którą stał CM Punk pokonała Tampa Bay Lightning, czyli faworytów Hogana. Dlatego właśnie był to idealny pretekst do wyprodukowania koszulki z takim nadrukiem:

– Poniedziałkowe Raw osiągnęło dokładny wynik 4,114,00 widzów, co jest ogromnym wzrostem względem zeszłego tygodnia, kiedy to Raw oglądało 3,645,000 osób.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778