ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czemu Cody i Goldust wygrali pasy Tag Teamów?, Brie Bella nie będzie już babyfacem

– Jak informowaliśmy wcześniej to sam Vince McMahon zdecydował aby to „Rhodes Dynasty” wygrali pasy Tag Teamów na Raw a nie na gali Hell in a Cell. Okazuję się, iż Vince nie mógł dalej pozwolić na to aby wszystkie pasy były w posiadaniu samych heelów. 

– WWE jest rozczarowane obecną sytuacją Brie Belli. Bynajmniej nie jest to winna narzeczonej Daniel Bryana, a zarządu World Wrestling Entertainment. Brie nie sprawdziła się jako babyface, WWE było zdziwione faktem, że nikt z fanów nie okazywał jej większego współczucia, ani nie buczał gdy Tamina Snuka się na nią rzuciła. Wygląda na to, że Brie Bella nie będzie już dłużej babyfacem i powróci do swojej dawnej roli heela.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778