ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Czarna niedziela w WWE. Czterech zawodników zwolnionych z federacji

– WWE poinformowało o zwolnieniu czterech swoich zawodników.

Chodzi o Sin Carę, Luke’a Harpera oraz Konnora i Viktora z The Ascension.

O prośbie o zwolnienie Sin Cary pisaliśmy niecały miesiąc temu tutaj. Ostatni raz w telewizji widzieliśmy go podczas odcinka RAW z 11 listopada, gdzie w krótkim pojedynku uległ Drew McIntyre’owi.

W przypadku Luke’a Harpera o zwolnieniu mówiło się już od początku tego roku. Ostatni raz tego wrestlera widzieliśmy podczas Crown Jewel podczas Battle Royal o pretendenta do pasa United States, gdzie przetrwał do ostatniej trójki, jednak najlepszy okazał się Humberto Carillo. Nie od dziś nie jest tajemnicą, że Harper chce dołączyć do AEW, gdzie pracuje kilku jego dobrych znajomych.

Wreszcie The Ascension. Ich zwolnienie nie było wcześniej nawet w gronie spekulacji, jednak jest dosyć zrozumiałe, biorąc pod uwagę to, że Konnor i Viktor ostatni raz wystąpili na Main Event 8 kwietnia, gdzie przegrali z Heavy Machinery.

Zanim kogoś z wyżej wymienionej czwórki obejrzymy na scenie niezależnej, będzie trzeba poczekać przynajmniej 3 miesiące, bowiem tak jak każdy ze zwolnionych pracowników WWE, przed wygaśnięciem kontraktów muszą odczekać 90 dni karencji.