ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Curt Hawkins opowiada o swoich relacjach z Vincem McMahonem i o swojej filozofii biznesu

– Curt Hawkins posiada obecnie rekordową ilość porażek w WWE (ponad 200 przegranych walk), jednak najwyraźniej nie świadczy to o jego braku talentu.

Hawkins dołączył do podcastu Sam Roberts, aby porozmawiać o tym, co myśli o prezesie WWE, a także o tym, jakich ludzi Vince McMahon uważa za artystów.

On z pewnością onieśmiela. On jest władcą profesjonalnego wrestlingu. Zawsze miałem z nim dobre stosunki, bardzo dobrze mi się z nim rozmawia. Myślę, że dokładnie mi się przyglądał przez te wszystkie lata i wie, że jestem bardzo sprawnym zapaśnikiem, że pracuję ciężko każdej nocy i myślę, że to docenia. Oczywiście nie widzi mnie tak bardzo, jak Romana Reignsa, ale z pewnością widzi mnie na poziomie gwiazdy. Podczas kilku spotkań w cztery oczy, powiedział mi, że jestem bardzo dobry.

Pasmo porażek Hawkinsa naprawdę zaczęło rozkręcać się pod koniec 2017 roku, kiedy to udostępnił post na Twitterze, w którym napisał, że przegrał każdy mecz w tym roku (0-152). Niedługo potem zwrócił się do WWE z prośbą o stworzenie towaru z jego epickiej, złej passy. W taki sposób powstały koszulki Hawkinsa.

Pomyślałem o stworzeniu t-shirtów. Zrobiłem je sam, ale wyszły naprawdę kiepsko, więc wysłałem projekt do mojego kumpla, który jest bardzo utalentowany w rysowaniu i innych rzeczach. Sprawił, że koszulki wyglądały naprawdę ładnie. Zaraz potem zapukałem do drzwi Vince’a McMahona i przedstawiłem mu swój pomysł. Powiedziałem mu, że jestem związany z federacją już od 10 lat i nigdy nie miałem własnej koszulki. Wkrótce po tej wizycie powstały t-shirty z moim wizerunkiem.

Pierwsza przygoda Hawkinsa z WWE miała miejsce od 2006 do 2014 roku. Następnie wyjechał na dwa lata, gdzie walczył głównie w TNA. Hawkins następnie powrócił do WWE w 2016 roku, zdobywając wiedzę o życiu poza WWE. Dzieli się tym doświadczeniem z innymi gwiazdami, które myślą o wyjeździe i odizolowaniu się na jakiś czas od WWE.

Próbuję pokazać im to z mojej perspektywy. Świetnie się bawiłem, doświadczenie było super i zrobiłem kilka fajnych rzeczy. Kocham pro wrestling, ale związane jest z nim dużo ciężkiej pracy i dużo pośpiechu. Wiele samotnych chwil, z którymi musisz sobie poradzić, ten ogrom rozdawanych autografów, który nigdy się nie kończy, gdziekolwiek jesteś. Musisz wykonywać dobrą robotę i konsekwentnie pracować, a nie bazować na leniwych walkach, biorąc czyjeś pieniądze. Ja tak zrobiłem, powiedziałem im, że nie muszą płacić mi dużo, ale chciałbym angażować się w fabułę i zdobywać dobre relacje z fanami. To była moja filozofia biznesu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552