WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Curt Hawkins negatywnie o Tough Enough, Samoa Joe na następnej gali NXT?, Titus O’Neil Ojcem Roku

samoa_joe-740x400

– Poniżej znajdziecie wypowiedź byłej gwiazdy WWE – Curta Hawkinsa, w której dość dosadnie krytykuje on program Tough Enough

„To dobry program telewizyjny i tyle. Nigdy się nie opłacał. Wrestling to niezwykle trudna forma sztuki do nauczenia, nie możesz nabyć jej w 3 miesiące. Zatem WWE zabiera tych ludzi, którzy nigdy wcześniej nie trenowali, rzuca ich na głęboką wodę, potem stają się oni gwiazdami i co tydzień pojawiają się w telewizji. Ludzie znają cały ich życiorys, ich historię, wiedzą o nich dosłownie wszystko i jak już mówiłem każdego tygodnia występują na ekranach telewizorów. Potem wygrywają. I wiesz co? Ciągle nie potrafią walczyć.”

– W ostatnim czasie, w internecie dużo mówi się o debiucie byłej gwiazdy TNA – Samoa Joe w ringu WWE, a konkretnej na scenie NXT. Joe rzekomo podpisał wieloletni kontrakt z World Wrestling Entertainment, który mówi o tym iż pojawi się on na środowej gali NXT Takeover: Unstoppable event.

Całą informację traktujcie jednak z przymrużeniem oka, ponieważ na chwilę obecną jest to tylko plotka i jak dotychczas w żaden sposób nie została potwierdzona.

– Na koniec informujemy, iż Titus O’Neil został wybrany przez portal everythingfordads.com Najlepszym Sławnym Ojcem Roku 2015. Jest to druga edycja tego konkursu, a w tym roku nominowanymi do tej nagrody oprócz gwiazdy WWE byli między innymi Vin Diesel, Ashton Kutcher czy nawet Davida Beckham.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743