ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Crown Jewel może zostać odwołane!

– W ciągu ostatnich kilku dni na światło dzienne coraz bardziej wychodzi sprawa dziennikarza Washington Post – Jamala Khashoggiego.

Miał on ostatni raz być widziany, kiedy wchodził do konsulatu saudyjskiego w Stambule. Został on uznany za zaginionego. Spekuluje się także, że Khashoggi został zamordowany. Wygłaszał on obraźliwe poglądy na temat reżimu, który panuje w Arabii Saudyjskiej i z obawy przed zemstą wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Sprawa stała się na tyle poważna, że prezydent USA Donald Trump żąda wyjaśnień w tej sprawie od Królestwa Arabii Saudyjskiej.

Z kolei niektórzy amerykańscy senatorowie w prasie namawiają WWE do odwołania lub przesunięcia gali Crown Jewel. Może być to bardzo niekorzystne dla federacji, gdyż może dojść do zerwania umowy, którą WWE zawarło z Arabią Saudyjską na kolejne 10 lat. Dzięki umowie odbyło się Greatest Royal Rumble, ma odbyć się Crown Jewel, a w kolejnych latach WWE ma powracać na Bliski Wschód z kolejnymi galami wrestlingu.

Jeżeli będą znane kolejne szczegóły to niezwłocznie Was o nich poinformujemy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552