ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Corey Graves oskarżony o zdradę z Carmellą!

– Żona Coreya Gravesa Amy Polinsky, opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram wpis z którego treści wynika, że komentator WWE zdradził ją z zawodniczką WWE Carmellą.

Poniżej wiadomość którą opublikowała:

To może być całkowicie poza granicami moich możliwości, ale jestem zraniona. Jestem smutna. Przez 11 lat wspierałam mężczyznę tylko po to, aby otrzymać cios poniżej pasa. Byłam w trakcie prób samobójczych, alkoholizmu, pośród wielu innych rzeczy i z nim zostałam. Zaskoczeniem jest odkrycie, że od jakiegoś czasu sypia z wzorem do naśladowania jednej z moich córek. @carmellawwe i @wwegraves mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi. Naprawdę!

Nie wiadomo na ten moment, czy jest to prawda i ile miałby trwać romans pracowników WWE. Jednak po tym wpisie pojawiło się kilka nowych wpisów. Po pierwszym, Corey napisał do swojej żony, i m. in. stwierdził, że WWE może pozwać Amy za ten wpis. Po tej wiadomości pierwszy wpis zniknął. Wpis który umieszczamy poniżej również nie jest już dostępny:

 

Potem pojawił się wpis z zrzutem ekranu z rozmowy pomiędzy niewiadomą osobą a Gravesem, w którym komentator WWE napisał, że jego żona ma „spieprzone ego”:

Amy opublikowała również film w serwisie Instagram, w którym Carmella składa życzenia urodzinowe dla jednej z córek:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Good chat.

Post udostępniony przez Amy Polinsky (@staydowninc)


Cała sytuacja wywołała ogromną burzę w serwisie Twittera. Pojawiła się masa wpisów kierowanych do Gravesa. Większość z nich była dla niego obraźliwa, w zamiarze miały one rozśmieszyć resztę użytkowników. Nawiązują również do wydarzeń związanych z Carmellą i Gravesem, które miały miejsce przed całą sprawą. Poniżej jeden z wpisów opublikowanych po wpisie żony Gravesa:


Do sprawy odniósł się nawet sam Enzo Amore, czyli były zawodnik federacji. Warto przypomnieć, że tworzył on drużynę z niebędącym już w WWE Big Cassem. Zespół rozpadł się przez drugiego z członków, a Enzo dowiedział się o całej sprawie właśnie dzięki Gravesowi:

 

W razie jakichkolwiek nowych informacji będziemy informować Was na bieżąco.