ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cole o występie w Royal Rumble, Co z występami Lesnara? oraz więcej!

– Adam Cole wystąpił niedawno w „Sam Roberts Wrestling Podcast”. Ujawnił tam że o swoim występie podczas Royal Rumble Matchu dowiedział się minuty przed rozpoczęciem. Powiedział również, że jest to dla niego bardzo pamiętna chwila ponieważ w Filadelfii (gdzie odbywało się  tegoroczne Royal Rumble) był na swojej pierwszej WrestleManii (WrestleMania XV) oraz trenował tutaj, aby zostać pro wrestlerem. W budynku, w którym odbywało się Royal Rumble, wystąpił podczas swojego pierwszego wrestlingowego show.

– Brock Lesnar nie jest zapowiedziany na nadchodzące Monday Night RAW oraz przyszłą trasę po Europie. Prawdopodobnie pojawi się 21 maja, a jego kolejną walką ma być pojedynek przeciw Romanowi Reignsowi o pas Universal. Na razie nie ma żadnych informacji co do wyniku tej walki. Jedyne co wiadomo to to, że Lesnar nie posiada kontraktu, który pozwala mu zawalczyć podczas SummerSlam. To może oznaczać wygraną The Guya.

– Tak prezentuje się nowa koszulka Chrisa Jericho, w której pojawił się podczas NJPW Wrestling Dontaku, atakując Tetsuyę Naito: