ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cody Rhodes zawalczy z gwiazdą TNA, Bray Wyatt o swoim powrocie, Gwiazdy WWE upamiętniające Muhammada Ali

BATT_10062013rf_1068--bbe150a7212a23956a55daf13b6fb6a3

– Cody Rhodes ogłosił, że zmierzy się z gwiazdą TNA – Mike’iem Bennet’em już 26 sierpnia na gali Northeast Wrestling „Wrestling Under the Stars” w Pittsfield.

Żona Rhodes’a Brani znajdzie się w narożniku byłego zawodnika WWE. Będzie to jej pierwszy występ od kiedy mąż opuścił federację. W narożniku Benneta znajdzie się jego żona – Maia Kanellis.

Dzień po tym odbędzie się pojedynek Rhodes’a z Kurtem Anglem dla Northeast Wrestling.

The-Era-Of-Bray-Wyatt

– Bray Wyatt, który do dnia dzisiejszego nabiera sił, aby ponownie zawalczyć w WWE od doznania kontuzji na WrestleManii dodał w niedzielę tajemniczego Tweeta, który najprawdopodobniej zwiastuje jego powrót. Znalazł się w nim tekst piosenki „House of Rising Sun” dotyczącej lokalizacji RAW, które odbędzie się 13 czerwca.

– Po odejściu Muhammada Ali wiele gwiazd WWE dodało Tweety na cześć jego osoby. Kilka z nich znajdziecie poniżej:

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778